Ana sayfa > Hakkımızda

PastamGelsin.com Hakkında

PastamGelsin.com kullanıcılar ile Pastaneleri (Tedarikçileri) bir araya getiren bir web sitesi olarak 2008 yılı sonunda hizmete girmiştir.

PastamGelsin.com kullanıcılara yüzlerce seçenekten en uygununu görerek seçmelerini sağlar. En önemlisi de zamanın değerli olduğu günümüzde, kullanıcıların istedikleri yerden, istedikleri vakitte sipariş vererek zamandan kazanmalarını sağlar. Ayrıca PastamGelsin.com Pastanelerin ürünlerini internete taşımalarına ve internet üzerinden sipariş alabilme imkanı tanır.

PastamGelsin.com 'da yer alan tüm ürünler sipariş teslim zamanına uygun bir şekilde üretilip en taze şekli ile size sunulmaktadır. PastamGelsin.com ‘da Kalite ve Hız en önem verdiğimiz özelliklerdir. Bu sebepten HACCP, ISO standartlarına uygun, Gıda sertifikası bulunan kalite olarak kendisini kanıtlamış Tedarikçiler seçilmektedir.

PastamGelsin.com alt yapısı Bilişim sektöründe uzun yıllardır hizmet veren uzman bir ekip tarafından hazırlanmıştır. Kullanıcı dostu yapısı ile kullanıcıların istedikleri ürüne en hızlı ve en kolay şekilde ulaşabilmeleri için düzenlemeler yapılmış ve kullanıcıların fikirlerine göre sürekli gelişmektedir.

Siz değerli kullanıcılarımızın görüşlerini önemsiyoruz. Bizlere PastamGelsin.com ile ilgili her türlü konuda görüşlerinizi bize ulasin sayfasından iletebilirsiniz.

PastamGelsin.com © 2010, Tüm Hakları Saklıdır. Yardım Teslimat ve Garanti Koşulları Gizlilik ve Güvenlik
Telefon: E.Posta: Skype: pastamgelsin.com
Doğum Günü Pastaları
Hoşgeldin bebek
İlk yaş için pastalar
Rakamlı pastalar
Kız çocukları için pastalar
Erkek çocukları için pastalar
Büyükler için pastalar

Kişiye özel doğum günü pastası
Düğün Günü Pastaları
Tek katlı düğün pastaları
Çok katlı düğün pastaları
Diğer düğün pastaları

Kişiye özel düğün pastası
Nişan Günü Pastaları
Tek katlı nişan pastaları
Çok katlı nişan pastaları
Diğer nişan pastaları

Kişiye özel nişan pastası
Kurabiyeler
Kap Kekler (Cup Cake)
(Türkiye'nin her yerine gönderim)
Paylaş Site Haritası   Tasarım & Uygulama:

Powered by SiteKlik